Tag Archives: faktury w Norwegii
W teraźniejszych czasach niestety wielu ludzi narzeka na kwestie z pracą. Część narzeka, że nieprosto jest odnaleźć pracę, część że mało płacą, że rywalizacja jest duża, przedsiębiorcy narzekają na zbyt wysokie opłaty i przepisy, które niestety utrudniają prowadzenie działalności. W ostatnich latach przez kryzys upadło kilka firm, które miałyby szansę przetrwać, gdyby tylko otrzymały pomoc, albo zmieniły się przepisy. Większość właścicieli firm potwierdzi, że nasze państwo kategorycznie nie pomaga osobom, które chcą rozkręcić własny biznes. Są niestety przytłoczeni przez duże opłaty, masę papierkowej roboty , a oprócz tego kontrole. Nie są w stanie rozwinąć skrzydeł, a wielu ludzi wręcz nie podejmuje próby. Read More…
